מי אני


SCROLL DOWN

מי אני


שלום לכם! :)

אני אלכסנדרה ז'רובסקי, ואני מאמנת אישית ומנחת קבוצות בתחום הפסיכולוגיה החיובית. ירושלמית מבחירה, מכורה לצ'יפס וחולקת דירה עם הכלב הכי חברותי שתפגשו.

מאז שאני זוכרת את עצמי, רציתי לעסוק בפסיכולוגיה. גם כי אני מאד אוהבת לעבוד עם אנשים וגם כי אני מאמינה שהמח האנושי הוא כמעט חסר גבולות, וככל שנטיב להכיר את עצמנו, ולפעול בהתאם למה שבאמת טוב ומתאים לנו, כך נחייה חיים מספקים יותר ושמחים יותר.

סיימתי לימודי פסיכולוגיה וסוציולוגיה, ותואר מוסמך בקרימינולוגיה באוניברסיטה העברית, ועסקתי לא מעט בתחום, כולל התנדבות בבית חולים פסיכיאטרי ועבודה עם הרבה אנשים מעניינים בתחום השיקום. עם הזמן נחשפתי לפסיכולוגיה החיובית, והרגשתי שזה הכיוון הנכון עבורי.

כשאני שואלת אנשים "מי צריך פסיכולוגיה?", התשובה שאני מקבלת לרוב, היא "אנשים שיש להם בעיות". אכן, הפסיכולוגיה הקלאסית שרובנו מכירים, עוסקת בעיקר בטיפול בהפרעות. אך מה עם כל השאר? האם לפסיכולוגיה אין מה לומר ל"אנשים הבריאים"? התשובה היא, כמובן שיש. מרבית האנשים בעולם אינם סובלים מהפרעות, אולם מתמודדים בכל זאת עם אתגרים רגשיים שונים, ורוצים (ויכולים) להיות מאושרים יותר. 

הפסיכולוגיה החיובית, שעוסקת בצדדים החזקים שלנו, בכלים שעומדים לרשותנו, במטרות ובחלומות שלנו, ובשינויי דפוסי חשיבה שתוקעים אותנו בחיים, הביאה שינויים רבים וטובים לחיים שלי, והרגשתי שאני רוצה לעסוק בה באופן מקצועי, ולעזור לאחרים לממש את מטרותיהם ולהיות מאושרים יותר. כך הגעתי ללמוד אימון. 

מכיוון שאני מגיעה מהאקדמיה, היה לי חשוב ללמוד את הנושא לעומק ולצבור ידע מדעי ממחקרים עדכניים בתחום. סיימתי את הכשרתי במכון גומא, ומאז אני מנחה אימונים אישיים וקבוצתיים, סדנאות והרצאות, בעברית, אנגלית, ורוסית, תוך שימוש בכל הכלים אותם רכשתי, ואני ממשיכה לרכוש, במהלך הכשרותיי. זהו תיקון העולם הפרטי שלי. 

אני מאמינה ביכולתו וכוחו של אדם לבחור וליצור את אושרו במו ידיו, ואני שמחה ללוות כל אחד מכם בדרכו האישית אל העתיד המיטבי שלכם!